27 11 2021
מגזין אדריכלות ועיצוב פנים

לגדרות בבית ובעסק יש חשיבות רבה. גדרות מגנות עליכם, על בני המשפחה שלכם ועל הרכוש שלכם. לכן חשוב מאוד לתכנן היטב ולבחור נכון גדרות שאתם בוחרים עבור הבית או העסק שלכם. גדרות נותנות לכם פרטיות, פרטיות היא חשובה ונעימה. גדרות מפרידות ביניכם לבין שכנים בין העסק שלכם לבין עסקים אחרים. כל בעל משפחה או בעל עסק או בעל נכס רוצה גדרות טובות. יש משפט האומר גדרות טובות עושות שכנים טובים. זה משפט חכם למדי.

חומרים נפוצים מהם עשויות גדרות

כאשר אתם מעוניינים לרכוש גדרות, ניתן למצוא גדרות עשויות מחומרים שונים. חומר מאוד נפוץ שבו משתמשים לעשות הפרדה בין אזורים הוא האלומיניום. מדוע בוחרים בחומר האלומיניום כדי לבנות גדרות? חומר האלומיניום הוא טוב מאוד בתור גדר, עבור בתים או עסקים או מתחמים כמו מסביב לבריכות או כל אזור שצריך לתחום בגדר. יש לאלומיניום יתרונות שונים כחלק מגדר.

יתרונות האלומיניום כגדר

חומר אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד, את האלומיניום גם ניתן לצבוע בצבעים שונים ולהפוך אותו אסתטי ויפה. יש גדרות שמשלבות אלומיניום עם חומרים נוספים כמו זכוכית ואבן או בטון כדי להפוך את הגדר מגוונת ומעניינת יותר וגם מתאימה יותר לשימוש.יש יתרונות שונים נוספים לחומר אלומיניום כמו למשל הוא  פחות חזק וכבד מחומרים אחרים כמו ברזל. זה דווקא יתרון. קל יותר להתקין אותו והוא לא מחליד.

עמידות בתנאי מזג האוויר של האלומיניום

לחומר האלומיניום יתרון בלהיות חלק מגדר חיצונית כי אלומיניום הוא עמיד יותר לכל פגעי מזג האוויר.  רוב הגדרות נמצאות בחוץ, נרטבות בגשם. צריכות להחזיק שעות רבות של חום לוהט בקיץ… ולא להחליד בגשם, אלומיניום גם עומד טוב יותר בשינויי הטמפרטורה ובתנאי מזג האוויר המשתנים. רוב האנשים שרוצים לקנות  גדרות שיחזיקו לאורך זמן, ולכן חומר אלומיניום הוא חומר שמתאים מאוד למטרה הזאת זה חומר עמיד שמחזיק לאורך זמן ועמיד לתנאי הטבע והטמפרטורה לרטיבות ולעוד תנאים שהגדר צריכה לעמוד בהם בחוץ. גדרות שעשויות למשל מברזל הן גדרות כבדות וחזקות הרבה יותר, אבל דלתות מברזל גם מחלידות מהר מאוד ואז הם כבר פחות חזקות וגם פחות אסתטיות ולא נוחות לשימוש.

חומר מתאים יותר מברזל או פלסטיק

חומר אלומיניום הוא חומר עמיד הרבה יותר מחזיק לאורך זמן וכך בטוח יותר להשתמש בו ונוח להשתמש בחומר אלומיניום לגדרות שונות, באזורים ומתחמים שונים. פלסטיק גם לא מחליד ומחזיק לאורך זמן אבל פלסטיק הוא חומר חלש הרבה יותר מאלומיניום. פלסטיק מתעקם נהיה רך ולא יציב כמו אלומיניום . אלומיניום חומר הרבה יותר חזק מגדרות עשויות מחומר הפלסטיק. פלסטיק הוא גם חומר שנראה פשוט אם אתם מחפשים גדרות שנראות ייצוגיות יפות וגם עמידות ונעימות לעין ובטוחות הרבה יותר גדרות מאלומיניום הן הגדרות המתאימות לכם ביותר.

 

עוד משהו שיעניין אותך:
יורם קראוס – כלכליסט

קטגוריות: חדשות

תגובות סגורות.

סדר פעולות ברכישת דירה...

פורסם ב- יול - 15 - 2021

סגור לתגובות על סדר פעולות ברכישת דירה חדשה

משביחים נכס לפני מכירה?...

פורסם ב- מרץ - 24 - 2021

סגור לתגובות על משביחים נכס לפני מכירה? היוועצו עם עו"ד

איך להפוך מחסן קטן...

פורסם ב- אוק - 29 - 2020

סגור לתגובות על איך להפוך מחסן קטן למשרד

עיצוב מבנים קטנים

פורסם ב- אוק - 29 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב מבנים קטנים

עיצוב חדר שינה מעץ

פורסם ב- מרץ - 12 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב חדר שינה מעץ

איך לבחור קבלני איטום?

פורסם ב- ינו - 27 - 2015

סגור לתגובות על איך לבחור קבלני איטום?

שיקום מבנים ישנים –...

פורסם ב- ספט - 16 - 2014

סגור לתגובות על שיקום מבנים ישנים – חיזוק ושיפוץ חיצוני

הארכיטקטורה הישראלית והשפעותיה

פורסם ב- מרץ - 11 - 2019

סגור לתגובות על הארכיטקטורה הישראלית והשפעותיה

כל מה שרציתם לדעת...

פורסם ב- נוב - 28 - 2013

סגור לתגובות על כל מה שרציתם לדעת על בחירת חלון בלגי לעיצוב פנים

עיצוב ביתנים לתערוכות

פורסם ב- דצמ - 4 - 2018

סגור לתגובות על עיצוב ביתנים לתערוכות