27 11 2021
מגזין אדריכלות ועיצוב פנים

מעצבי פנים מומלצים רבים מציעים את האפשרות להיטיב את תהליך העיצוב של דירה או חלק ממנה ותתפלאו, לא בטוח ששילוב מעצבת פנים מומלצת בתהליך תגרום לעליה משמעותית בעלויות הפרוייקט (למה? קיראו הלאה ותגלו..). הערך המוסף של שימוש בשירותיו של מעצב או מעצבת פנים (או לחילופין אדריכלית פנים) בתהליך השיפוץ הוא עצום. והתוצאה – שווה את המאמץ. עוד על שילוב של מעצבי פנים מומלצים בתהליך שיפוץ המבנה – במאמר שלפניכם.

לא כולנו יודעים בדיוק איך לשלב דברים יפים לקבלת מראה הרמוני

כל אחד יודע להסתובב בחנויות ולקנות מכאן ומכאן. לא צריך להיות בעל תואר ראשון בהנדסת מבנים על מנת לקנות ספה שהיא בדיוק בטעם שלך. החוכמה מתחילה, כשאנחנו מביאים את כל אסופת הדברים האהובים עלינו הביתה, ועכשיו צריך לשלב אותם בצורה שפחות מזכירה מגרש גרוטאות בגני הקיבוצים. השילוב בין צבעים, טקסטורות, סגנונות וצורות הוא לא פחות מאמנות, ומעצבי פנים מומלצים ידעו איך לקחת את כל הפריטים האהובים עליכם, לשנות קצת מפה וקצת משם, להוסיף קצת צבע, או אולי איזה אלמנט עיצובי, ולהפוך בליל של בחירות לחוויה ויזואלית הרמונית, רגועה ומזמינה.

הסוד הוא הראייה מעבר. מעצבי פנים מומלצים רבים בילו שנים רבות בלימוד, אימון וניסוי שיטות שונות ליצור הרמוניה בין הפריטים השונים בבית על מנת להגיע למראה מאוזן, מזמין, ביתי, נינוח, ומתאים בדיוק לבעלי הבית.

זה לא חייב להפוך לפרוייקט "לעשירים בלבד"

לעיתים, הפניה למעצבת פנים או אדריכלית פנים (שיכולה לסייע גם במיקום מחדש של קירות פנימיים בבית או חלוקה מחדש של המרחב הפנימי) לא מייקרת את הפרוייקט. הכיצד? פשוט מאוד! מעצבי פנים טובים באמת יוכלו להשתמש בצורה נכונה, מדוייקת וחסכנית יותר במה שכבר יש, מבלי "לבזבז" כספים מרובים על רכישה של ריהוט או אביזרים חדשים ותוך ניצול מקסימאלי של הקיים. צביעה מחדש, תוספת של אלמנטים שאינם יקרים, ומיקום מחדש של פריטים נבחרים עשויה לא פחות מלהפתיע אתכם, ממש.

איך בוחרים מעצבת פנים מומלצת במרכז

מחפשים מעצבת פנים מומלצת במרכז? מתלבטים בין מעצבי פנים מומלצים לאדריכלית פנים שתסייע גם בחלוקת המרחב הפנימית? זה הזמן למצוא איש או אשת מקצוע שיסייעו לכם להגשים חלום ולהפוך את הבית שלכם למרחב מוגן, בטוח, ופונקציונאלי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר וישדר את העדפות המראה שלכם. קשה לומר כיצד נכון לבחור מעצבת פנים במרכז, אולם נוכל לומר כי יש שפע של אנשי מקצוע מעולים שיציעו עושר רב של טכניקות, אפשרויות, נקודות מבט והעדפות עיצוב מהם תוכלו לבחור. אנחנו ממליצים לבחור מעצבת או אדריכלית פנים לאחר שיחה עימה (או עימו) והסבר ברור ורחב על מה שתרצו להגיע אליו. המעצב שיבין אתכם, ש"יזרום" איתכם ויפיח חיים במילים שלכם – יכול להיות האדם שיעזור לכם להפוך חלום למציאות!

קטגוריות: אדריכלים

תגובות סגורות.

סדר פעולות ברכישת דירה...

פורסם ב- יול - 15 - 2021

סגור לתגובות על סדר פעולות ברכישת דירה חדשה

משביחים נכס לפני מכירה?...

פורסם ב- מרץ - 24 - 2021

סגור לתגובות על משביחים נכס לפני מכירה? היוועצו עם עו"ד

איך להפוך מחסן קטן...

פורסם ב- אוק - 29 - 2020

סגור לתגובות על איך להפוך מחסן קטן למשרד

עיצוב מבנים קטנים

פורסם ב- אוק - 29 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב מבנים קטנים

עיצוב חדר שינה מעץ

פורסם ב- מרץ - 12 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב חדר שינה מעץ

כל הדברים שצריך לדעת...

פורסם ב- יול - 17 - 2014

סגור לתגובות על כל הדברים שצריך לדעת על מעבר דירה

שימור מבנים מהו ?

פורסם ב- פבר - 23 - 2014

סגור לתגובות על שימור מבנים מהו ?

בניה קלה מול בניה...

פורסם ב- אוג - 25 - 2015

סגור לתגובות על בניה קלה מול בניה מסורתית – יתרונות

רעננה חווה פריחה מחודשת...

פורסם ב- נוב - 13 - 2016

סגור לתגובות על רעננה חווה פריחה מחודשת והחלק של אמיר יקותיאל

בניה קלה יתרונות

פורסם ב- נוב - 25 - 2014

סגור לתגובות על בניה קלה יתרונות