21 09 2020
מגזין אדריכלות ועיצוב פנים

אחד החלקים החשובים ביותר בשגרת היום יום שלנו הוא הטקס היומי של שטיפת ורחצת הגוף – המקלחת. את ערכה של מקלחת טובה ומרעננת בסופו של יום ניתן להבין במיוחד ברגעים שבהם אנחנו מרגישים את נחיצותה ביתר שאת – במהלכו של יום עבודה קשה ומעיק שבו אנחנו נתונים לעומס ולחץ.

רבים מאתנו רק מפנטזים על הרגע שבו נגיע הביתה ונכנס למקלחת – ובהתחשב בכך חשוב שהמקלחת שלנו תתאים לשאיפות שלנו מבחינת איכות ועיצוב. מקלחון איכותי הוא מקלחון מרווח ונעים, שנותן לנו את האפשרות לקיים את המקלחת שאליה אנחנו שואפים כל כך באווירה אטומה, אינטימית ומוגנת. בנוסף לתפקיד הפרקטי של המקלחון, הוא ממלא גם תפקיד עיצובי חשוב בבית שלנו – מאחר ומדובר בפריט שאורחים רבים רואים ושחלק מהאנשים הקרובים אלינו גם משתמשים בו.

לכן חשוב עוד יותר להשקיע במקלחון יוקרתי ומפואר – גם כך לא מדובר בהשקעה גדולה כל כך, ומדובר ללא ספק בהשקעה שמחזירה את עצמה באיכות החיים הגבוהה שאנחנו חווים בכל יום במרחב המוגן והאינטימי ביותר בבית שלנו. כעת נסקור בקצרה את האפשרויות שלנו כשאנחנו רוצים לרכוש מקלחון מפואר לעיצוב חדר האמבטיה והבית שלנו.

סוגי מקלחונים מפוארים – איזה אפשרויות יש לנו?

  • הכל מתחיל בזכוכית – למעשה, המקלחון מורכב, חוץ מפרטי המקלחת עצמה, כמעט לחלוטין מזכוכית. כתוצאה מכך, סוג הזכוכית ועיצוב הזכוכית הם הפרמטרים העיקריים המשפיעים על עיצוב המקלחון ועל התחושה שהמקלחון נותן הן כלפי חוץ והן כלפי פנים.

אפשרויות הזכוכית המפוארות והיוקרתיות שניצבות בפנינו הן אפשרויות כמו זכוכית חלבית, זכוכית פיפטה וסוגי זכוכית יוקרתיים אחרים. זכוכית חלבית היא זכוכית שכולנו מכירים – כשהיא נותנת לנו מצד אחד מראה מעוצב, יוקרתי וחדשני, ומצד שני גם איטום מוחלט ותחושת אינטימיות שמורה מלאה בתוך המקלחת שלנו.

 

זכוכית פיפטה היא זכוכית יוקרתית בעיצוב קלאסי יותר – עיצוב של זכוכית בחיתוך עם מראה גס יחסית אך תחושה חלקה ונעימה, שיוצרת גם היא איטום והפרדה מלאים בין חלל החדר ובין המקלחון והנמצאים בתוכו.

 

  • אפשרויות יוקרתיות ומיוחדות נוספות של מקלחונים בהחלט קיימות – כמו לדוגמא מקלחונים המגיעים עם מקום ישיבה. מדובר לא רק בפתרון נוח שיוצר מראה יוקרתי – אלא גם בפתרון איכותי עבור אנשים המוגבלים בתנועתם, או עבור מקלחונים בהם משתמשים גם קשישים המתקשים בעמידה ממושכת או הורים שרוחצים ילדים. סוג נוסף הוא מקלחון עם ג'קוזי – שבנוסף למקום הישיבה מכיל גם זרמים רפואיים ונעימים. האפשרויות, כפי שניתן להבין, הן ממש בלתי מוגבלות.
  • אפשרויות נוספות, בסגנונות חופשיים, ניתן למצוא בכל הנוגע לעיצוב המקלחון עצמו – בהקשר זה בהחלט ניתן לפנות לחברה איכותית של עבודות זכוכית ולבחון אפשרות של הגשמת חלומות בכל הנוגע לעיצוב המקלחון בבית שלנו.

 

זכרו – השקעה במקלחון היא השקעה במקלחת היומית, שהיא אחד הרגעים הבודדים במהלך היום שהם ממש רק שלנו, וכמעט רק בהם אנחנו מושקעים לחלוטין בעצמנו. בהקשר אינטימי יותר ניתן למצוא גם מקלחונים זוגיים המתאימים למקלחות משותפות – ולשלב בהם את כלל האפשרויות הנוספות והיוקרתיות של מקלחונים מפוארים ויוקרתיים כפי שאלה פורטו במאמר זה.

לשדרג את איכות החיים בבית עם מקלחון באיכות הגבוהה ביותר

כשאנחנו בוחרים במקלחון איכותי, יוקרתי ומפואר לבית שלנו – אנחנו למעשה משקיעים את אחת ההשקעות החשובות ביותר לאיכות החיים שלנו. בהתחשב בכך – קשה להבין מדוע כל האנשים לא מבצעים את ההשקעה הבסיסית והחשובה כל כך במקלחון איכותי ומפואר, עם עבודת זכוכית איכותית שיוצרת אינטימיות ויוקרה.

קטגוריות: Uncategorized

תגובות סגורות.

עיצוב חדר שינה מעץ

פורסם ב- מרץ - 12 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב חדר שינה מעץ

משביחים נכס לפני מכירה?...

פורסם ב- ינו - 30 - 2020

סגור לתגובות על משביחים נכס לפני מכירה? היוועצו עם עו"ד

מוצרי "עשה זאת בעצמך"...

פורסם ב- ינו - 26 - 2020

סגור לתגובות על מוצרי "עשה זאת בעצמך" לשיפוץ הבית

מה נכלל בעבודות גמר...

פורסם ב- ינו - 23 - 2020

סגור לתגובות על מה נכלל בעבודות גמר בבנייה?

גדרות אלומיניום

פורסם ב- אוק - 27 - 2019

סגור לתגובות על גדרות אלומיניום

כדאיות חיפוי זכוכית למטבח

פורסם ב- דצמ - 21 - 2017

סגור לתגובות על כדאיות חיפוי זכוכית למטבח

אילו קירות היו יכולים...

פורסם ב- ינו - 28 - 2014

סגור לתגובות על אילו קירות היו יכולים לדבר

טיפים לפני השיפוץ

פורסם ב- יול - 31 - 2013

סגור לתגובות על טיפים לפני השיפוץ

מטבחים כפריים לפי דרישות...

פורסם ב- אוק - 23 - 2018

סגור לתגובות על מטבחים כפריים לפי דרישות הלקוח

תמ"א 38

פורסם ב- יול - 27 - 2013

סגור לתגובות על תמ"א 38