4 03 2021
מגזין אדריכלות ועיצוב פנים

מעוניינים לשדרג את המשרד או חלל עבודה משותף? ובכן, הכירו את הטרנד הבולט בענף העיצוב – קירות ירוקים. מה זה אומר ומהי העלות? כל הפרטים – במאמר הבא

עיצוב חלל המשרד – משמעותי בעבור כל בית עסק

בשנים האחרונות לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מתחמי העבודה כמו גם בתי עסק רבים מעצבים מחדש את החלל, לא רק בשל ההשפעות של הרשתות החברתיות אשר מאפשרות לקבל רעיונות לעיצוב פנים חדשני, אלא גם בשל פיתוחים חדשנים ומיוחדים במיוחד אשר מאפשרים לשדרג את החלל בקלות, ובמסגרת של שמירה על הטבע. למעשה, עיצוב חלל המשרד הוא חיוני בעבור כל בית עסק, וזאת לאור מחקרים רבים אשר הציגו באופן חד משמעי ראיות לשביעות רצון גבוהה של העובד אשר מקבל סביבת עבודה נעימה ומשתלמת, כמו גם בעבור לקוחות החברה. למעשה, כיום עיצוב החלל הפך לפשוט יותר מאי פעם, וזאת בשל עיצוב חדשני ומיוחד – קירות ירוקים.

קירות ירוקים – מה זה אומר?

קירות ירוקים מהווים כיום את אחד הטרנדים הבולטים ביותר בענף עיצוב הפנים והחוץ, וזאת לאור העובדה כי מדובר בקירות ייחודים אשר מגיעים בשני תצורות מרכזיים: דקומוס אשר הוא למעשה קיר ירוק מעוצב אישית אשר נעשה באמצעות חניטה של צמחים אותם בחרתם, כאשר מדובר בעיצוב אשר הוא לא רק עיצובי אלא גם פונקציונאלי. למעשה, מדובר בקירות אשר הם מבודדי רעש ואקולוגים לסביבה, כמו גם משתלבים בכל אזור באופן מושלם אשר משדרג את הנראות וזוכה לשבחים רבים. אופציה נוספת בעבור קירות ירוקים היא יצירת קיר באמצעות צמחיים מלכותיים אשר נדמים ממש כצמחים אמיתים, כאשר גם כאן ניתן דגש על טכנולוגיה ייחודית אשר משמרת את הצמחים בצורה מושלמת, ולאורך שנים רבות. כיום, ניתן לראות בלא מעט משרדים כמו גם בתי עסק כדוגמת מסעדות קירות ירוקים, וכעת גם לכם יש את הזדמנות לשדרג את העיצוב כמו גם לקבל שורה ארוכה של יתרונות, כפי שנפרט כעת.

קירות ירוקים – יתרונות רבים ומשתלמים

אין כל ספק כי קירות ירוקים מאפשרים לכם לקבל שורה ארוכה של יתרונות, בעבור השקעה כספית. למעשה, תהליך השימור של הקיר נעשה באמצעות חומרים אורגנים בלבד אשר מתאימים גם בעבור אלרגנים, כאשר קירות ירוקות אשר מוצבים אינם זקוקים לתחזוקה, לאור תהליך חניטה מיוחד אשר נעשה. יתרון נוסף אשר ניתן בעבור התקנה של קירות ירוקים הוא ספיחת ריחות וזאת לאור חומרי בידוד ייחודים אשר מצווים בקירות, כמו גם העובדה כי מדובר בקירות אשר הם מבודדי בעירה ובעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי. לכן, מדובר בעיצוב משתלם כמו גם בטיחותי.

הזמנת קירות ירוקים באמצעות חברה מקצועית

כאמור, קירות ירוקים הם כיום ללא ספק אחד הטרנדים הבולטים של ענף העיצוב, וזאת לאור העובדה כי מדובר בקירות אותם ניתן להתאים באופן מושלם ומדויק לחלל, במחיר נוח לכל כיס. אולם,חשוב לזכור כי הזמנה של קירות ירוקים חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית אשר עושה שימוש באלמנטים הטכנולוגים אשר מבטיחים כי הקירות הירוקים אשר יותקנו במשרד יהיו באיכות מצוינת, כמו גם ישתלבו באופן הרמוני עם החלל עצמו. לאור ריבוי האלמנטים כמו גם הצמחים אותם תצטרכו לבחור, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים לתחום אשר יאפשרו לכם לקבל את המידע הטוב ביותר בעבור רכישה של קירות ירוקים, כאשר את הקירות ניתן להתקין לא רק בתוך המשרד אלא גם מחוצה לו, בחצר או בכל מקום אחר אותו תבחרו.

עוד משהו שיעניין אותך:
יורם קראוס – מנכ"ל חברת SMS ניהול פרוייקטים
יורם קראוס – כלכליסט
יורם קראוס you tube

קטגוריות: בתים מעוצבים

תגובות סגורות.

איך להפוך מחסן קטן...

פורסם ב- אוק - 29 - 2020

סגור לתגובות על איך להפוך מחסן קטן למשרד

עיצוב מבנים קטנים

פורסם ב- אוק - 29 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב מבנים קטנים

עיצוב חדר שינה מעץ

פורסם ב- מרץ - 12 - 2020

סגור לתגובות על עיצוב חדר שינה מעץ

משביחים נכס לפני מכירה?...

פורסם ב- ינו - 30 - 2020

סגור לתגובות על משביחים נכס לפני מכירה? היוועצו עם עו"ד

מוצרי "עשה זאת בעצמך"...

פורסם ב- ינו - 26 - 2020

סגור לתגובות על מוצרי "עשה זאת בעצמך" לשיפוץ הבית

איך לבחור איש מקצוע...

פורסם ב- יול - 1 - 2018

סגור לתגובות על איך לבחור איש מקצוע לצורך תיקון והחלפת קולטי שמש לדוד?

לישון על הצד הטוב...

פורסם ב- יול - 13 - 2014

סגור לתגובות על לישון על הצד הטוב ביותר

דירות למכירה בנווה צדק...

פורסם ב- אוק - 20 - 2016

סגור לתגובות על דירות למכירה בנווה צדק – מציאות או חלום באספמיה?

הפרטים הקטנים שישדרגו את...

פורסם ב- ספט - 10 - 2019

סגור לתגובות על הפרטים הקטנים שישדרגו את עיצוב הבית

כל הדברים שצריך לדעת...

פורסם ב- יול - 17 - 2014

סגור לתגובות על כל הדברים שצריך לדעת על מעבר דירה