20 08 2019
מגזין אדריכלות ועיצוב פנים

המאמר באדיבות אקרמן שיווק מטבחים http://www.amitbachim.co.il מומחים בבחירת אדריכל מטבחים עבורך

שיפוץ של מטבח אמור לקרות אחת לכמה שנים, מטבח אמנם נחשב למוצר מאד חזק ומאד אמין הנשמר מספר שנים טובות אך אין מה לעשות לאט לאט עם חלוף הזמן ובאופן די טבעי החומר מתבלה, נסדק והופך חלש יותר, זה בדיוק הזמן לשפץ את המטבח.

 

שיפוץ של מבטח אינו דבר פשוט, התהליך דורש מחשבה, תכנון, חוש יצירתי והכי חשוב ייעוץ או הכוונה מאיש מקצוע כמו אדריכל מטבחים. בהרבה מקרים שיפוץ המטבח נובע בגלל שהמטבח כבר ישן, מטבח חלש ויכול לקרוס ולעתים השיפוץ הוא לצורך התרחבות ושיפור המטבח.

 

למה צריך אדריכל מטבחים בעת שיפוץ המטבח?

 

הרבה אנשים חושבים שיוכלו לעשות את שיפוץ המטבח ללא עזרה או סיוע מאיש מקצוע. בפועל שיפוץ כזה ללא ליווי של אדריכל מקצועי אפשרי אך יכול להיות ארוך יותר, יקר יותר ובסופו של דבר גם המטבח עלול לצאת לא יעיל או לא עומד בציפיות. אדריכל מטבחים מגיע עם ציוד מתקדם הוא לוקח מידות, בודק רווחים, מחשב משקלים ועוד כל זאת על מנת שהמטבח יצא כמה שיותר מושלם ויעיל. בהרבה מקרים האדריכל מתכון אך יראה המטבח יחד עם בלי הבית ומראה להם אך המטבח יראה על תכניות משורטטות, כך בעלי הבית יכולים להיות בטוחים כמה שיותר שהמוצר הסופי יהיה כפי שרוצו.

בחירת אדריכל מטבחים

 

טיפים לבחירת אדריכל מטבחים

 

לאחר שהוחלט בכל זאת להשתמש בשרות של אדריכל מטבחים מתחיל התהליך שבו מחפשים אדריכל מתאים. אך ניתן לדעת איזה אדריכל מתאים לנו? אך ניתן לדעת שהאדריכל הרצוי מקצועי? להלן מספר טיפים שיעזרו בתהליך מציאת אדריכל מטבחים עם מינימום דאגות:

  1. בדיקת עבודות קודמות-  כאשר מגיעים לבחור אדריכל מטבחים ניתן להתרשם מהעבודות הקודמות שלו אם דרך האינטרנט, להרבה אדריכלים יש אתרים רשמיים, ניתן לבקר במשרד האדריכל ולראות עבודות קודמות ובמקרים מסוימים לראות עבודות בבתים שעבד בהם.
  2. כימיה אישית– חשוב מאד לבדוק האם יש כימיה אישית בין האדריכל הרצוי לבין בעלי הבית. יחסי אנוש אמנם לא מעידים עם המקצועיות של איש המקצוע אבל כל אחד היה רוצה שיעבדו אצלו אנשים שנוח להיות בסביבתם ויש הרגשה של נוחות באוויר.
  3. המלצות – היום, בעידן האינטרנט ניתן לברר הרבה יותר דברים ממה שנראה לנו בעזרת כמה לחיצות במקלדת. ניתן להיכנס לפורומים ולקהילות מקצועיות בתחום ולבדוק האם משהו מכיר את האדריכל, האם משהו ממליץ עליו ופשוט לעשות "בדק בית" לפני התחלת העבודה.
  4. חוזה – בהרבה מקרים אנשים מעדיפים לעשות הסכם עם האדריכל אשר קובע את לוח הזמנים, עלויות, פיצויים, אחריות וכדומה. בשלב זה ניתן לראות אך האדריכל מגיב. אדריכל שמאמין בעבודה שלו ומאמין במקצועיות שלו לא יחשוש לחתום על חוזה מסודר.

 

לסיכום

 

שיפוץ מטבח הוא תהליך חשוב ובהרבה פעמים יקר ולכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע היכולים חסוך עלויות וזמן מיותר. זה נכון שאפשר לשפץ את המטבח באופן עצמאי אך ברוב המקרים התוצאה הסופית יכולה להיות לא תואמת לציפיות שלכם.

קטגוריות: Uncategorized

תגובות סגורות.

טרנדים עיצוביים למטבח 2019

פורסם ב- יול - 31 - 2019

סגור לתגובות על טרנדים עיצוביים למטבח 2019

קירות שקופים – הטרנד...

פורסם ב- יול - 10 - 2019

סגור לתגובות על קירות שקופים – הטרנד של בית שקוף

מראה בטון חשוף לקירות...

פורסם ב- יול - 10 - 2019

סגור לתגובות על מראה בטון חשוף לקירות – איפה בבית זה מתאים?

ממ“ד וכל מה שצריך...

פורסם ב- יול - 10 - 2019

סגור לתגובות על ממ“ד וכל מה שצריך לדעת כדי לעצב אותו

הצבעים השולטים של 2019...

פורסם ב- יול - 10 - 2019

סגור לתגובות על הצבעים השולטים של 2019 בעיצוב פנים

כיצד מתבצע צילום צנרת...

פורסם ב- יול - 23 - 2015

סגור לתגובות על כיצד מתבצע צילום צנרת ביוב?

טרנדים עיצוביים למטבח 2019

פורסם ב- יול - 31 - 2019

סגור לתגובות על טרנדים עיצוביים למטבח 2019

בחירת מקלחונים בעיצוב חדרי...

פורסם ב- יונ - 23 - 2015

סגור לתגובות על בחירת מקלחונים בעיצוב חדרי האמבטיה

מטבחים כפריים לפי דרישות...

פורסם ב- אוק - 23 - 2018

סגור לתגובות על מטבחים כפריים לפי דרישות הלקוח

לישון על הצד הטוב...

פורסם ב- יול - 13 - 2014

סגור לתגובות על לישון על הצד הטוב ביותר